Stanowisko pracy dozorcy

XML

Treść

OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W JAWORZNIE

UL. MICKIEWICZA 4, 43-600JAWORZNO

OGŁASZA NABÓR

NA WOLNE STANOWISKO PRACY

DOZORCA

nazwa stanowiska pracy

  1. Wymagania  kwalifikacyjne:
    1. wykształcenie niezbędne: podstawowe, pożądane: średnie.
    2. mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze dozorcy,
    3. niekaralność,
    4. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.
  2. Cechy osobowości i predyspozycje:
    1. zdolności manualne,
    2. zręczność fizyczna,
    3. wysoki poziom kultury osobistej,
    4. umiejętność pracy w zespole,
    5. dyspozycyjność i odpowiedzialność.
  1. Zakres obowiązków:
    1. dbałość o ogólną estetykę obiektu,
    2. nadzór i ochrona mienia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej,
    3. w okresie zimowym odśnieżanie posesji,
    4. wykonywanie prostych prac konserwatorsko-porządkowych,
    5. możliwa praca na wysokościach.

4. Wymagane dokumenty:

  1. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  2. życiorys (CV),(nr. telefonu kontaktowego),
  3. list motywacyjny,
  4. zaświadczenie o niekaralności,
  5. kserokopie dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
  6. kserokopie świadectw pracy z poprzednich miejsc pracy.

5. Sposób składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub pocztą na adres:
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie, ul. Mickiewicza 4, 43-600 Jaworzno

z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko - dozorca

       w terminie do dnia  21 sierpnia 2013, z dopiskiem ,, Oferta pracy na stanowisko DOZORCA ”

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

      Inne informacje:

        a) o zakwalifikowaniu się na rozmowę kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

        b) z wyłonionym kandydatem zostanie zawarta umowa na okres próbny.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)" i własnoręcznym podpisem.

Tekst komunikatu do pobrania.