Stanowisko pracy Główny Księgowy

XML

Treść

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna W Jaworznie Ogłasza nabór na stanowisko pracy

GŁÓWNY KSIĘGOWY W WYMIARZE CZASU PRACY – 1/1 ETATU

1. Wymagania  kwalifikacyjne zostały opisane w załączniku: Opis stanowiska

 2. Wymagane dokumenty:

a.    wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

b.    CV (z uwzględnieniem przebiegu kariery zawodowej i danymi kontaktowymi nr telefonu lub adres e-mail),

c.    kserokopie dokumentów potwierdzających wymagania przedstawione w Opisie stanowiska.

3. Sposób składania dokumentów:

  • Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub pocztą na adres:

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie,

ul. Mickiewicza 4

43-600 Jaworzno

z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Głównego Księgowego,

  • w terminie do dnia 31 stycznia 2018 roku. Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 roku poz. 922) i własnoręcznym podpisem.

Dyrektor

Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie

Robert Wanic