Nabór na wolne stanowisko pracy: dozorca - pracownik do prac lekkich

XML

Treść

OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W JAWORZNIE OGŁASZA NABÓR

NA WOLNE STANOWISKO PRACY

DOZORCA – PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH

nazwa stanowiska pracy

1. Wymagania  kwalifikacyjne:

a. wykształcenie niezbędne: podstawowe,

                        pożądane : średnie zawodowe,

b. mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze dozorcy,

c. niekaralność,

d. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

2. Cechy osobowości i predyspozycje:

  1. zdolności manualne,
  2. zręczność fizyczna,
  3. wysoki poziom kultury osobistej,
  4. umiejętność pracy w zespole,
  5. samodzielność,
  6. odpowiedzialność,
  7. systematyczność,
  8. dyspozycyjność,
  9. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

3. Zakres obowiązków:

  1. dbałość o ogólną estetykę obiektu,
  2. utrzymanie czystości przed budynkiem i na parkingu wewnętrznym,
  3. nadzór i ochrona mienia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej,
  4. w okresie zimowym odśnieżanie posesji,
  5. wykonywanie prostych prac konserwatorsko-porządkowych,
  6. wykonywanie nieskomplikowanych prac murarskich i remontowych,
  7. bieżąca konserwacja i naprawa urządzeń wodnokalizacyjnych oraz centralnego – ogrzewania,
  8. koszenie trawników,
  9. możliwa praca na wysokościach,
  10. obsługa powierzonego sprzętu,
  11.  doraźne ręczne prace transportowe,
  12. Przestrzeganie przepisów bhp, Regulaminu pracy oraz znajomość przepisów wewnętrznych.

4. Wymagane dokumenty:

  1. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  2. życiorys (CV),(nr. telefonu kontaktowego),
  3. list motywacyjny,
  4. oświadczenie o niekaralności,
  5. kserokopie dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
  6. kserokopie świadectw pracy z poprzednich miejsc pracy.

5. Sposób składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub pocztą na adres:
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie,

ul. Mickiewicza 4,

43-600 Jaworzno

       w terminie do dnia  16 listopada 2017, z dopiskiem :

 ,, Oferta pracy na stanowisko DOZORCA - PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH ”

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

      Inne informacje:

        a) o zakwalifikowaniu się na rozmowę kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

        b) z wyłonionym kandydatem zostanie zawarta umowa na okres próbny.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) i własnoręcznym podpisem.

Tekst ogłoszenia do pobrania w formacie pdf