Stanowisko pracy kierowcy/referenta

XML

Treść

 OKREGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W JAWORZNIE OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

 KIEROWCY / REFERENTA

1. Wymagania  kwalifikacyjne (zgodnie z opisem stanowiska pracy):

 Wykształcenie:

Co najmniej średnie.

 Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • doświadczenie w zawodzie kierowcy,
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • dobry stan zdrowia,
  • wysoka kultura osobista,
  • obsługa komputera w zakresie oprogramowania biurowego,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

 Zakres obowiązków:

  • świadczenie przewozu pracowników  i materiałów związanych z organizacja egzaminów,
  • odpowiedzialność za powierzony samochód służbowy, dbałość o jego sprawność techniczną
        i estetyczny wygląd, racjonalna eksploatacja pojazdu,
  • wykonywanie prac biurowo-administracyjnych,
  • wykonywanie dodatkowych drobnych prac gospodarczych zleconych przez przełożonego,

2. Wymagane dokumenty:

  1. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  2. życiorys (szczegółowe CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej),
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje,
  4. oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie.

List motywacyjny i CV, powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) i własnoręcznym podpisem

3. Sposób składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne, w zamkniętej kopercie należy składać osobiście lub pocztą na adres:

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie,

ul. Mickiewicza 4,

43-600 Jaworzno

z dopiskiem:

Dotyczy naboru na stanowisko  kierowcy/referenta

w terminie

do dnia 2 września 2015r. do godziny 15:30.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Jaworzno, 18.08.2015 r.

Tekst ogłoszenia do pobrania