Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie ogłasza konkurs do zatrudnienia referenta na podstawie umowy o pracę

XML

Treść

§ 1. Cel konkursu

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie ogłasza nabór na referenta w Zespole ds. Kadrowych Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie na podstawie umowy o pracę.

§ 2. Organizator konkursu

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie, ul. Adama Mickiewicza 4, 43-600 Jaworzno

§ 3. Zakres wykonywanych zadań

Główne zadania: prowadzenie ewidencji umów cywilnoprawnych, wprowadzanie danych osobowych i kadrowych do programu OPTIMA, sporządzanie umów cywilnoprawnych wg obowiązujących wzorów, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych (druki: ZUS ZUA, ZUS ZZA, ZUS ZWUA).

§ 4. Wymagania kwalifikacyjne

- Wykształcenie:

niezbędne: średnie,

pożądane: wyższe.

- Wiedza specjalistyczna i umiejętności:
znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz przepisów związanych z zawieraniem umów cywilno-prawnych, znajomość programu Płatnik oraz Optima, umiejętność posługiwania się pakietem biurowym (w szczególności Excel).

- Cechy osobowości i predyspozycje
otwartość, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, pracowitość, opanowanie, gotowość na zmiany, umiejętność analizy i syntezy informacji.

§ 5. Zasady uczestnictwa w konkursie

Konkurs jest konkursem otwartym, dwuetapowym.
Udział w konkursie jest bezpłatny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz wypełnionego zgłoszenia
(zał. nr 1) i po własnoręcznym podpisaniu przesłaniu skanu na adres kadry@oke.jaworzno.pl (w temacie należy wpisać: Konkurs ZK).

§ 6. Termin przesyłania dokumentacji

Termin przesyłania zgłoszeń upływa w dniu 28 marca 2024 r. o godzinie 23:59.
O wyniku pierwszego etapu konkursu kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną w dniu 29 marca 2024 r.
W dniach od 3 kwietnia do 4 kwietnia 2024 r. odbędzie się drugi etap konkursu (rozmowa kwalifikacyjna).
O ostatecznym wyniku konkursu kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną do 5 kwietnia 2024 r.

Rozstrzygnięcie

Osoby, które złożyły oferty, zostaną poinformowane o wyniku naboru drogą elektroniczną.

Załącznik nr 1 Zgłoszenie

Dyrektor OKE w Jaworznie

Robert Wanic